fbpx

Newsletter

 1. Niniejszy regulamin określa ogólne warunki świadczenia usługi Newslettera - gazetki elektronicznej wydawanej przez firmę Sailing & Medicine Poland Jakub Boryczko, 33-101 Tarnów ul. Gen. M. Tokarzewskiego 4, NIP 9930392803, zwaną dalej SMP na stronie serwisu www.easy-sailing.pl
 2. Newsletter może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104 ze zm.).
 3. Newsletter jest bezpłatny.
 4. W celu otrzymywania Newslettera użytkownik powinien:
  • dokonać zamówienia poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.easy-sailing.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail),
  • aktywować przyciskiem „Zamawiam”,
  • posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail),
  • aktywować link zawarty w wiadomości wysłanej automatycznie przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej.
 5. Z chwilą aktywowania linku zawartego w wiadomości, o której mowa w ust. 4 pkt. 3 powyżej, pomiędzy Stronami zostaje zawarta umowa o świadczenie usług Newslettera.
 6. Użytkownik może w każdym momencie rozwiązać umowę o świadczenie usług Newslettera poprzez wykorzystanie przycisku "Rezygnuję" zawartego w miejscu rejestrowania do usługi. Serwis potwierdza rozwiązanie umowy poprzez przesłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej użytkownika. Z chwilą rozwiązania umowy o świadczenie usług Newslettera Serwisu SMP zaprzestaje przesyłania na adres poczty elektronicznej użytkownika Newslettera.
 7. Użytkownik może w każdym momencie dokonać ponownego zamówienia Newslettera.
 8. SMP oświadcza, że podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz że nie będzie udostępniany podmiotom trzecim.
© 2019 - Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych EASY SAILING