Rejsy morskie

 

Z nami możesz przeżyć wspaniałą morską przygodę. Nasze rejsy dedykujemy zarówno początkującym żeglarzom, jak również doświadczonym wilkom morskim. Ze względu na profil naszej firmy, organizujemy głównie rejsy stażowe na Bałtyku i na ciepłych wodach Adriatyku. Morze Bałtyckie jest bardzo dobrym akwenem do zdobywania doświadczenia morskiego. Mamy tu duży ruch statków, odległości są na tyle duże, że trzeba trochę popływać nocami. Podczas tygodniowego rejsu bałtyckiego staramy się "wypływać" około 100 godzin stażowych (na krótszych rejsach odpowiednio mniej). Staramy się udowodnić, że nie taki Bałtyk straszny, jak niektórzy mówią.

Podczas rejsów możesz się nauczyć nawigacji i locji morskiej, poznać światła statków i jeżeli będziesz miał ochotę, doświadczony kapitan dużo Ci wytłumaczy. A wszystko po to, by solidnie przygotować Cię do szkolenia na wyższe stopnie. Każdy uczestnik rejsu otrzyma opinię z rejsu potwierdzającą odbyty staż morski, honorowaną przez PZŻ oraz podmioty upoważnione do przeprowadzenia egzaminów na stopnie żeglarskie.

 

Jacht 1
JACHT
żaglowy
Czas 1
CZAS
3-7 dni
Godz 1
STAŻ
30-100 godzin
Miejsce 1
MIEJSCE
PL, HR
Zaloga 1
ZAŁOGA
6-10 osób
Wiek 1
WIEK
od 18 lat


Rejsy w Grecji - Bavaria 44

Miejsce: Grecja
Jacht: Bavaria 44
Termin: jesień 2022
Akwen: Morze Śródziemne

Zapraszamy Państwa na rejsy prywatnym jachtem Bavaria 44 w basenie Morza Śródziemnego oraz na Cykladach.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które samodzielnie wolą zaplanować swoją przygodę. Trasa każdego rejsu jest ustalana indywidualnie z uczestnikami podróży. Oczywiście ostateczny głos ma kapitan. Dzięki doświadczonym skipperom wakacje na morzu mogą spędzić osoby, które nie posiadają żadnej praktyki żeglarskiej.

Jacht zapewnia wygodną żeglugę dla ośmiu osób i jednego skippera. Zapewniamy stały serwis techniczny w nieprzewidzianych sytuacjach. Bogate wyposażenie zapewni wygodną i komfortową żeglugę.

Żeglujemy praktycznie po całym akwenie morza Śródziemnego. Trasę ustalamy wcześniej, tak by każdy mógł zaplanować kiedy do nas dołącza i na jak długo.

Szczegóły dostępna na stronie armatora jachtu pod adresem: piesmorski.eu

 

© 2022 - GRUPA EASY SAILING