Kursy żeglarskie i motorowodne

Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych EASY SAILING organizuje kursy żeglarskie i motorowodne w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy spełniały oczekiwania Klientów i były dostosowane do obowiązujących przepisów i standardów. Prowadzimy szkolenia o różnym stopniu zaawansowania - dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki i dla doświadczonych wilków morskich. Posiadamy własny jacht motorowy typu RIB, na którym prowadzimy szkolenia motorowodne. Podsumowaniem zdobytej na naszych kursach wiedzy i umiejętności są egzaminy na państwowe patenty żeglarskie i motorowodne. Egzaminy żeglarskie realizujemy w oparciu o upoważnienie Ministra Sportu i Turystyki. Współpracujemy z podmiotami organizującymi egzaminy na patenty i licencje motorowodne. Dzięki temu każde szkolenie jest zakończone egzaminem państwowym na tych samych jachtach, na których odbywa się manewrówka. Absolwentom oferujemy możliwość uczestniczenia w niekomercyjnych rejsach morskich organizowanych przez naszą kadrę żeglarską.

Chcesz profesjonalnie nauczyć się żeglować?
Pragniesz pokochać żeglarstwo i sporty wodne?
Chcesz bezpiecznie pływać z rodziną i znajomymi?
Chcesz umieć prowadzić jachty śródlądowe albo morskie?
Chcesz bez wstydu pływać po rzekach i jeziorach?
Chcesz zdać egzamin państwowy na patent Żeglarza Jachtowego lub Sternika Motorowodnego?
Chcesz żeglować bezpiecznie, skutecznie i elegancko ?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to weź udział w naszym kursie ;)

Image
Poziom 1

Szkolenia przeznaczone dla osób, które nie mają wiedzy i umiejętności żeglarskich lub motorowodnych. Uczymy od podstaw jak stawiać "pierwsze kroki na wodzie". Są to szkolenia śródlądowe, które mają na celu nauczyć Cię podstaw żeglarstwa i prowadzenia jachtów motorowych.
Image
Poziom 2

Kursy dla osób posiadających elementarną wiedzę żeglarską lub motorowodną, podstawowe umiejętności manewrowania jachtem oraz doświadczenie morskie. Mają na celu rozszerzyć Twoją wiedzę i przygotować Cię samodzielnego prowadzenia jachtów morskich.
Image
Poziom 3

Szkolenia dodatkowe, które doskonalą umiejętności manewrowe i wykraczają poza standardowy program szkolenia na pańswtowe patenty żeglarskie oraz motorowodne.

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Wiadomość

© 2022 - GRUPA EASY SAILING