Kursy specjalistyczne

Organizujemy szkolenia specjalistyczne dla żeglarzy i motorowodniaków. Na naszych szkoleniach poszerzysz zakres swojej wiedzy, poznasz tajniki nawigacji morskiej, nauczysz się profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy załogantom, którzy doznali urazów na jachcie i zabezpieczać ich w oczekiwaniu na pomoc medyczną oraz nauczysz się obsługi UKF-ek morskich. Prowadzimy szkolenia w różnych miastach w Polsce.
Image
Poziom 1

Kursy doskonalące dla osób na początkowym etapie żeglarskiej przygody. Mają na celu doskonalenie podstawowych umiejętności z zakresu manewrowania i obsługi jachtu oraz utrwalenie elementarnej wiedzy.
Image
Poziom 2

Kursy dla osób posiadających podstawową wiedzę żeglarską lub moorowodną, podstawowe umiejętności manewrowania jachtem oraz doświadczenie morskie. Mają na celu rozszerzyć Twoją wiedzę, przygotować Cię samodzielnego prowadzenia jachtów morskich i pełnienia funkcji oficerskich na jachach morskich. Te kursy ułatwią Ci zdobywanie dodatkowych uprawnień.
Image
Poziom 3

Szkolenia specjalistyczne, których celem jest znaczne rozszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności. Dzięki tym szkoleniom nabierzesz dodatkowych kmpetencji. Większość tych szkoleń jest realizowana według autorskiego programu i prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę.

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Wiadomość

© 2022 - GRUPA EASY SAILING