SAILING - ADVENTURE - CHALLENGE
tel. 575 573 444

Co nas wyróżnia

Jedyny czarter skutera wodnego w regionie

Nie wierzysz? To wybierz się na Jezioro Rożnowskie i spróbuj wyczarterować skuter. Nasza oferta jest jedyna :)

Najlepsza w poudniowej Polsce platforma e-learningowa

Powstała 2 lata przed pandemią COVID-19, więc pomysł był przemyślany dużo wcześniej, zanim inne szkoły w okresie pandemii zaczęły na szybko wprowadzać różne systemy do nauki zdalnej. Od tego czasu jest nieustannie dopracowywana. Grupa EASY SAILING jest jedynym ośrodkiem szkoleniowym, który posiada autorski system e-learningowy w pełni zintegrowany z rezerwacją miejsc, testami egzaminacyjnymi, zapisami na egzamin oraz... obsługą całego procesu egzaminacyjnego. Nasi egzaminatorzy zamiast długopisu i notatnika zabierają na jacht smartfona :)

4 razy więcej czasu szkolenia praktycznego na kursach motorowodnych niż u konkurencji

16 sterników motorowodnych na dwóch jachtach, całe szkolenie w 2 godziny. Jak sobie przeliczysz to wychodzi 15 minut na osobę. Hmmm, gratulujemy instruktorom z tej szkoły wybitnych zdolności edukacyjnych, ale zastanów się, ile po takim kursie będziesz umiał... Zapoznaj się z ofertami innych szkół i sprawdź, ile pływania masz w cenie kursu. Na kursach w Grupie EASY SAILING minimalny czas szkolenia jednej osoby to 60 minut za sterem, pozostały czas to praca w charakterze członka załogi. Wybór należy do Ciebie :)

Na kursach SRC przyjmujemy zasadę "1 kursant - 1 radiotelefon"

Popatrz na niektóre reklamy na Facebooku i na zdjęcia z kursów na SRC, na których kilka osób siedzi przy jednym radiotelefonie. U nas tak nie ma. Każdy kursant ma "swoją" VHF-kę na czas szkolenia. Taki mamy standard. Szanujemy Twój czas.

Na kursach przygotowujemy do samodzielnego prowadzenia jachtów, nie tylko "pod egzamin"

Mamy świadomość, że osoby po ukończonym kursie nie mają doświadczenia w prowadzeniu jachtów. Wiemy, że chcąc dobrze prowadzić motorówkę trzeba wypływać za sterem 300-400 godzin, a tego żaden kurs Ci nie zapewni. Dlatego nie wierz w cuda, które obiecują inne firmy. Kurs ma Cię nauczyć podstaw manewrowania, egzamin ma Cię utwierdzić w przekonaniu, że te podstawy masz opanowane, a uzyskany patent da Ci możliwość dalszego rozwoju. Podobnie jak z kursami i egzaminami na prawo jazdy. Na naszych szkoleniach oprócz przygotowania do egzaminu uczymy Cię tego, co przyda Ci się na kolejne lata :)

Wykwalifikowana kadra

W Grupie ESAY SAILING szkolą tylko osoby, które lubią i potrafią pływać. Nie bierzemy ludzi z "łapanki". W naszej kadrze szkoleniowej i egzaminacyjnej mamy 4 kapitanów i 6 sterników morskich. Kadrę na szkolenia dobieramy w ten sposób, żeby instruktor posiadał wyższy stopień, niż ten, na który prowadzi szkolenie.

Rzetelne egzaminy

Pomimo, że krąży opinia, że egzaminy w Grupie EASY SAILING wcale nie są takie "easy", to ich zdawalność wśród naszych kursantów przekracza 99%. A to dlatego, że dobrze przygotowujemy do nich. Nie "rozdajemy" patentów i wiemy, co powinien umieć kursant po ukończonym szkoleniu.

Atrakcyjne ceny szkoleń

Działalność szkoleniowa nie stanowi dla nas podstawowego źródła utrzymania. Szkolimy bo lubimy :)

200

Ponad 200 kursantów w sezonie

15

15 lat doświadczenia

100%

100% zadowolonych klientów

Opinie Klientów

Partnerzy Grupy EASY SAILING